• Üye Ol
 • Giriş Yap
 •  İlan Ver
 • Paket Ari satışı


  250 TL
  YOZGAT / MERKEZ BÜYÜKMAHAL KÖYÜ
  İlan No
  430

  İlan Tarihi
  05-11-2018

  Avni yasar karakaya
  Üyelik Tarihi : 30 Eylül 2017
  Tel :


  Sokak Görünümü
  Kullanıcının Profili İlanı Favorilerime Ekle İlanı Şikayet Et
  Güvenlik İpuçları

  Yapacağınız karşılıklı alışverişlerde hiçbir şekilde ilanyabantv.com sorumluluk kabul etmez lütfen emin olmadan para vekalet göndermeyiniz.

  Açıklama


   PAKET ARI SATISI ; ön rezervasyonlu,

  Paket arı satışımız 5/7/10 cerceveli olmak uzere Ordu tipi standart ve yine Ordu tipi pollen tuzakli kovan olmak uzere 2 cesit kovanli olarak ve 3 durumlu ari cesidi olarak satisi yapilacaktir. 
  Ana arısı , 2018 veya 2019 yılın ana arılarıdır.Ana arilar Karniyol ,Bucfast ve karpat olarak 3 cesitdir.Tercih size kalmistir .
  Arilar 1 nisan ve 30 mayis tarihleri arasinda teslim edilir.Arıları, kendi aracımızla ,il ve ilçelere bırakmaktayız. Kapı teslimi değil, belirli noktalara bırakilacaktir. 
  Siparisler , en az 30 ad. Olacak sekilde siparis alinir.Çerçeve ölçüleri olarak 48*23 cm boyutlarındadır.

  * 5 Çerçeveli Ahşap Standart ari kovani ; 4 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1 çerçevesi ,koruma cercevesi olmaktadır.(250 tl)

  *7 Çerçeveli Ahşap Standart ari kovani : 5-6 çerçevesi yavrulu ve ballı olup, 1 çerçevesi koruma cercevesi olmaktadır.(300 tl)

  *10 Çerçeveli Ahşap standart ari kovani : 8-9 çerçevesi yavrulu olup, son 1 ve 2 çerçevesi ise koruma cercevesi olmaktadır.(400tl)

  Normal kovan bedeli 90 tl..(kuluçka olarak) olmak üzere , Pollen tuzakli kovan ve ballik aliminda 40 ar tl fark uygulanir.Eski kovan bedeli olarak 50 tl.ilave edilir.

  (Siparis son kabul tarihi 30 Mart 2019 dir.) 

  Siparis bedelinin 30 u kadar pesin alinir,geriye kalan bakiye teslimatta ödenir.

  Kapora verilmeyen siparisler gecersizdir.

  (Fıatlarımız 31 aralık tarihine kadar gecerli dır.)


  Her türlü bilgi, görüş ve önerileriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Arıcılık sektöründe yılların bize kazandırdığı bilgi, tecrübe, kalite ve güvenin simgesi haline gelen Bendenizi , tercih eden siz değerli müşterilerimize teşekkür eder bütün çiftçilerimizin bereketli bir yıl geçirmesini dilerim.Saygılarımla...i


  1008 Kişi Tarafından Görüntülendi.
  Konum
  Yorumlar
  Benzer İlanlar